aktualności

wybierz stronę:   1 2
Motocykle i Skutery znów u nas !

Z dniem 12-04-2018 wróciliśmy do sprzedaży motocykli 50/125 i skuterów 50/125! Posiadamy takie marki jak Junak i Benyco. Zapraszamy do salonu !

PRZERWA URLOPOWA

PRZERWA URLOPOWA

W dniach od 15-02-2018 do 22-02-2018 Salon będzie nieczynny . Przepraszamy

Wyprzedaż kolekcji 2017 FOX i AIROH

Tylko teraz - 20% na cały asortyment w salonie,odzież i kaski FOX oraz Airoh !!

PŁUG GRATIS !

PŁUG GRATIS !

W okresie jesienno-zimowym do każdego zakupionego w naszym salonie Quada dodajemy Pług GRATIS ! firmy Shark o wartości 1550 pln. Zapraszamy do Salonu ! ( nie dotyczy pojazdów z wyprzedaży )

Komis pojazdów ATV !

Komis pojazdów ATV !

Chcesz sprzedać quada ! Zapraszamy do nas prowadzimy komis pojazdów używanych . Płatność gotówką lub rozliczenie w innym pojeździe , w zależności jak klient sobie życzy . Zapraszamy !

Keeway 2015 !

Keeway 2015 !

Motocykle i Skutery o pojemności 125 z rocznika 2015 DOSTĘPNE ! Zapraszamy do Salonu ;-)

Serwis Quadów !

Serwis Quadów !

Prowadzimy serwis wszystkich quadów łącznie z diagnostyką komputerową. Zapraszamy do serwisu!

Diagnostyka Komputerowa wszystkich marek  Quadów Skuterów Motocykli. Zapraszamy do serwisu !

FUNKCJE URZĄDZENIA: Automatyczny i manualny tryb wyszukiwania Obszerna baza danych modeli motocykli i ich układów, w tym rodzajów przewodów oraz położenia konektorów Wyświetlanie danych z ECU Odczytywanie zapisanych błędów (DTC) Kasowanie wykrytych błędów Wyświetlanie aktualnych danych (obroty na minutę, napięcie akumulatora, kąt przepustnicy itd.) Procedury diagnostyczne (wtryskiwacze, cewki zapłonu, pompa paliwa itd.) Kasowanie kontrolki serwisowej Kodowanie kluczyka Odblokowywanie i kodowanie immobilizera Korekta wtrysku Korekta czujnika położenia przepustnicy (TPS) korekta zapłonu Konfigurowanie immobilizera/alarmu. Regulacja parametrów Korekta biegu jałowego Adaptacja układów wydechowych. Reset układów tzw. „przewrotki” oraz odczyt ilości „przewrotek” diagnostyka i reg. ABS

W dniu 01-04-2014 Zostaliśmy Dealerem firmy Junak :-)

Zapraszamy do salonu ! Na miejscu dużo nowych modeli.

Firma Moto-Bike zajmuję się serwisem motocykli, skuterów, quadów, oraz szybkim serwisem samochodowym . Na miejscu Wulkanizacja ! Zapraszamy !!!

DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO POJAZDU DODAJEMY KARTĘ RABATOWĄ

Dzięki karcie rabatowej mamRabat.pl otrzymujecie Państwo RABATY w sieci naszych obiektów partnerskich. Więcej na stronie www.mamrabat.pl

CF MOTO X8

CF MOTO X8

PREMIERA CF MOTO X8 TERRALANDER !!! Informujemy z przyjemnością, że w naszej ofercie w roku 2012 pojawi się nowy model quada, i to jaki - CF MOTO X8 TERRALANDER !!! MOC 64 KM

Wyprzedaż rocznika 2011 !

Wyprzedaż rocznika 2011 !

Właśnie ruszyliśmy z wyprzedażą pojazdów z rocznika 2011 ! Zapraszamy na Super okazje !! Ceny do negocjacji indywidualnie !

wybierz stronę:   1 2